Czcionka:

A+A-

Kontrast:

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

1 września 2022 r. o godz. 9.00. w sali gimnastycznej  odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23.

 

Dyrektor szkoły Małgorzata Szczucka powitała , nauczycieli w tym nowozatrudnionych, pracowników szkoły oraz uczniów i ich rodziców. W sposób szczególny przywitała  pierwszoklasistów, uczniów z Ukrainy oraz powracających z zagranicy.

 

Na uroczystości obecna była p. Agnieszka Morawska – sekretarz Gminy i Miasta Stawiszyn, która złożyła życzenia w imieniu własnym i Burmistrza Stawiszyna- Grzegorza Kaczmarka. Nauczycielom, uczniom i ich rodzicom życzyła spokojnego roku, optymizmu oraz realizacji marzeń i zamierzeń.

 

Podczas uroczystości, dyrektor Szkoły złożyła życzenia p. Katarzynie Żebrowskiej, nauczycielce, która obchodziła 25 lecie pracy zawodowej. Dziękując za 25 lat owocnej pracy życzyła jubilatce dalszych sukcesów i satysfakcji z pracy.

 

Po przedstawieniu spraw organizacyjnych przez wicedyrektor szkoły Emilę Jagiiełło, uczniowie spotkali się w klasach z  wychowawcami.

 

W ramach przygotowań do nowego roku szkolnego wyremontowane zostały kolejne dwie klasy edukacji wczesnoszkolnej. Tym samym wszystkie klasy I-III będą uczyły się w odnowionych pomieszczeniach.

 

Wszystkim uczniom,  nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy udanego roku szkolnego, a rodzicom- radości z sukcesów swoich pociech.

 

Data dodania: 2022-09-08 21:11:49
Data edycji: 2022-09-08 21:15:31
Ilość wyświetleń: 130
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook