Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022.

Dnia 01.09.2021r. odbyła się inauguracja nowego roku szkolnego. Wydarzenie miało miejsce na szkolnej hali sportowej, gdzie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego zgromadzili się uczniowie, nauczyciele oraz rodzice dzieci z klas 1-3, a po Mszy Świętej uczniowie klas 4-8.
W uroczystości uczestniczył Burmistrz Stawiszyna – Pan Grzegorz Kaczmarek i przewodnicząca Rady Rodziców – Pani Ewa Gramala.
Uroczystego rozpoczęcia dokonała dyrektor szkoły – Pani Małgorzata Szczucka, która w sposób szczególny powitała najmłodsze dzieci, pierwszy raz wkraczające w szkolne mury.

 

Pani dyrektor wraz z Panią wicedyrektor Emilą Jagiełło życzyły uczniom wytrwałości i siły w trudnym okresie pandemii oraz tego, by nowy rok szkolny był okresem nowych wyzwań, realizacji nowych celów i obfitował w liczne sukcesy.
W czasie uroczystości pani dyrektor skierowała szczególne gratulacje i życzenia do Pani Barbary Kokocińskiej oraz Pani Wiesławy Mielcarek, obchodzących jubileusz 40-lecia pracy zawodowej.
Pan Burmistrz życzył uczniom powodzenia i sukcesów w nowym roku szkolnym oraz podarował upominki dla najmłodszych dzieci.
Po oficjalnej inauguracji roku szkolnego uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas. Dzieciom i młodzieży życzymy czerpania radości oraz satysfakcji ze zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń.

Data dodania: 2021-09-19 18:30:35
Data edycji: 2021-09-19 18:32:10
Ilość wyświetleń: 91
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook